HABERLER
İZMİR HYPOXI MERKEZİ AÇILDI

HYPOXI kısa süre içerisinde arka arkaya açtığı merkezlere bir yenisini daha ekledi. İstanbul, Ankara, Sapanca ve Antalya' daki merkezlerden sonra Hypoxi artık formda olmak ve ince kalmak isteyenlerin İzmir' de de tercihi olacak.

Patentli ve alternatifi bulunmayan bölgesel incelme sistemi HYPOXI tüm dünyada çağın mucizesi olarak anılıyor. HYPOXI günümüzde kadın veya erkek birçok kişinin korkulu rüyası olan bel, karın, kalça, bacak ve basen gibi kolaylıkla yağ depolayan problemli alanlarda, bir ay gibi kısa sürede haftada üç gün olmak üzere toplam 12 seansta yağ minderlerini gidererek bir bedene kadar incelme sağlamasıyla dikkat çekiyor.

İzmir Alsancak’ta açılan yeni HYPOXI Merkezi, İnanır Group’un geliştirdiği ve HYPOXI Salzburg merkez yönetiminin son derece başarılı bulması nedeniyle kendi bünyesine katarak tüm dünya distribütörlerine aplike ettiği özel HYPOXI konseptini uygulayacak. İnanır Group, geliştirdiği bu konsept ile tüm HYPOXI merkezlerinde HYPOXI ürün ve ekipmanları ile birlikte cilt bakım üniteleri, vücut bakım kabinleri, medikal ayak bakım kabinleri ve solaryum üniteleri kuruyor. Bu kabinlerde gerçekleşen uygulamalarda dünya lideri profesyonel enstitü bakım markası BABOR kullanılıyor. İnanır Group, tüm bu ekipman ve ürünlerin uygulamalarını, kendi eğitim merkezinde verdiği sertifikalı profesyonel eğitimlerle destekliyor. Merkezde HYPOXI uygulamasının yanı sıra İzmir' de ilk ve tek olarak Belfeet medikal ayak bakımı ve solaryum hizmeti de bulunuyor.

İnanır Group Yönetim Kurulu Başkanı Dursun İnanır tarafından açılışı gerçekleştirilen İzmir HYPOXI Merkezi’nde, formuna özen gösteren İzmir'liler bel, karın, kalça, basen ve bacak gibi kolaylıkla yağ depolayan bölgelerden bir ay gibi kısa sürede haftada üç gün olmak üzere toplam 12 seansta bir bedene kadar incelme şansı elde edecekler.

Açılışda konu hakkında bilgi veren İnanır Group Yönetim Kurulu Başkanı Dursun İnanır, HYPOXI’nin basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştirdiğini, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen sorunlu bölgelerde yağ yakımı gerçekleştirerek incelme sağladığını söyledi. Dursun İnanır sözlerini şöyle sürdürdü: “Hepimiz fazla kilolarımızdan kurtulmak için düzenli olarak uygulanan diyet ile birlikte egzersiz yapılması gerektiğini biliyoruz. Ancak yıllar geçtikçe ne kadar diyet ve spor yapılsa da özellikle karın, basen, bel ve kalça gibi bölgelerde kurtulamadığımız bölgesel yağlanmalar devam ediyor. HYPOXI, özellikle bölgesel yağlanmaların olduğu kalça, karın, bel, basen, bacak gibi problemli alanlarda kısa sürede etkili ve kalıcı incelme imkanı sunarak her zaman hayalini kurduğumuz vücuda sahip olmamıza yardımcı oluyor. İstanbul, Sapanca, Ankara ve Antalya’daki merkezlerimizden sonra İzmir’de de formuna dikkat eden tüm hanım ve beylerin hizmetindeyiz. HYPOXI Merkezimizin İzmir’de yoğun ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz” dedi.

Türkiye’de ilk olarak 2007 yılında açılmaya başlayan HYPOXI merkezlerine üç yıl gibi kısa bir zaman içerisinde ard arda yeni halkalar eklendi. İlk yıl yatırım yapanlar bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde yatırımlarını amorti ettiler ve İzmir ile birlikte HYPOXI merkezlerinin şube sayısı 11' e ulaştı. İstanbul'da Etiler, izmir, Nişantaşı, Kozyatağı, Mecidiyeköy, Bakırköy; İzmir' de Alsancak; Antalya'da Lara; Ankara’da Çankaya, Çukurambar ve Sapanca’da Richmond Nua Hotel olarak HYPOXI Merkezleri hizmet veriyor.

İzmir' de İLK ve TEK
BELFEET Medikal Ayak Bakımı


Ayak bakımı, sağlık ve estetiği ilgilendirdiği kadar, kişinin yaşam kalitesinin yükselmesi açısından da ihmal edilmemesi gereken ayrıntılar içermektedir. Ayak bakımının kişiyi rahatsız etmeden, acı vermeden, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilerek temiz tutulması, dolaşım ve sinir sistemi açısından çok önemlidir. İnsan vücudunun tüm organları mutlaka ayaklardan etkilenir. Dolayısıyla ayak bakımı, kişinin sağlığı için ihmal edilmemesi gereken önemli bakımların başında gelir. Medikal ayak bakımında, tırnak kesimi, tırnak dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi gibi uygulamalar sağlığı tehdit etmeksizin hijyenik koşullar tam anlamıyla sağlanarak gerçekleştirilir. Bir çok estetik ve güzellik merkezinde yapılan manikür ve pedikür uygulamalarında yöntem farklılığından dolayı çoğu zaman gereksiz yere acı ve ağrı oluşmakta, tırnak batığı ve nasır alma steril olmayan ortamlarda yapılmakta, bu nedenden dolayı bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma şansı çok yüksek olmaktadır.

Medikal ayak bakımı sağlığa ve estetiğe yönelik yapılan çok özel bir bakımdır. Et pensi, makas gibi kesici aletler olmaksızın tamamen tıbbi cihazlar kullanılarak özel freze uçlar ile yapılan tıbbi bir uygulamadır. Medikal ayak bakımı; problemli ayaklardaki nasır ve sertleşme problemlerinin giderilmesi, kalınlaşmış veya mantarlı tırnakların bakımı, deri sertleşmesi ile oluşan problemlere yönelik bakımlar, deforme tırnakların bakımı, çatlak topuk bakımı, batık tırnaklarda tel sistemi, diyabetli ayakların bakımı gibi sorunlara çözüm getirir. Kişi düzenli olarak yaptığı bakımlardan kesin sonuç elde eder. Diyabetli ayaklarda dolaşım bozukluğundan dolayı zaman içerisinde his kaybı oluşur. Ancak kişi acıyı hissetmekte zorlanır ya da hiç hissetmez. Bu nedenle diyabetlilerde medikal ayak bakımı kesici makas, pens ve sivri uçlu aletler kullanılmaksızın özel cihazlarla gerçekleştirilir.

BABOR ayrıcalığını hep birlikte keşfedelim

Dünyada kozmetik otoritelerinden biri olarak kabul edilen Alman kozmetik devi Babor, Dr. Michael Babor tarafından 1956 yılında kuruldu. Bilimsel araştırmaların sonucunda, insan doğasıyla birebir uyumlu ve tamamen doğal içerikler ile yaratılan Babor ürünleri, 50 yılı aşkın süredir, doğal, cilde uyumlu ve son derece etkili cilt bakım ürünleri ile anılmaktadır. Güzelliğin kaynağının doğada gizli olduğunu ilke edinen Babor, tüm ürünlerinde doğal aktif maddeler kullanmayı hedeflemiştir. Babor'un, kadın ve erkekler için ürettiği yüz ve vücut (SPA) bakım ürünlerinin yanısıra, makyajdan kamufle makyaj ürünlerine, vücut bakımından parfümlere, güneş ürünlerinden dekoratif ürünlere kadar zengin bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

İZMİR HYPOXI MERKEZİ - FORMPARK
Ali Çetinkaya Bulvarı (Gündoğdu Meydanı) Beler Apt. No:2 D:2
Alsancak – İzmir
TEL : ( 0232 ) 465 20 20

Resimleri görüntülemek için üzerine tıklayınız.
Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir